Saturday
29. August
at 20.00
Old Ljubljana Town
27th INTERNATIONAL FESTIVAL NIGHTS IN OLD LJUBLJANA TOWN

27th INTERNATIONAL FESTIVAL NIGHTS IN OLD LJUBLJANA TOWN

NOVI TRG – BREG

DOLINA ODMEVA & COSMIC ORCHESTRA
Julija Temlin – harp, Matjaž Weingerl – text, harp, flute, percussion, Aleksandra Cigale – flute,
Lado Lakša – keyboards, Drago Ocepek – guitar, violin, Tomaž Gorjup – cello, trumphone,
Andrej Trobentar –  vocals, Janez Tutta – percussion, drums, Vlado Špindler – accordion
Dancers: Senka H. Ciuha, Jasna Knez, Ludvik Bagari
Guests : David Jarh – trumpet, Miklavž Ašič – saxophone, Benjamin Čuček – vocals, percussion
19.00 Neglected Frequencies –  Raga Rawks Reacts
20.00 Humanisation of the Space of the Aliquot Universe
21.00 Cosmic Orchestra – Solar Wind


22.00 ANASMBEL VEDUN
NA BREGOVIH REKE ZAVESTI
Mira Omerzel – Mirit, Tine Omerzel Terlep, Mojka Žagar, Igor Meglič, Polona Kuret


22.30 Andrej Trobentar and guests
23.10 Session (special guest : Boštjan Gombač)
* with support from the Slovenian Cultural Fund

MESTNI MUZEJ LJUBLJANA

20.00 ANSAMBEL VEDUN
ČAROBNI GLASBENI JEZIKI IN GLASBILA KULTUR SVETA
Mira Omerzel – Mirit, Tine Omerzel Terlep, Mojka Žagar, Igor Meglič, Polona Kuret

DVORNI TRG

20.00 LASANTHI (Sri Lanka )
Dr. Lasanthi Manaranjanie Kalinga Dona – vocals, harmonium, Tina Kranjec – harmonium
Anita Prelovšek – flute, Katarina Šetinc – violin, Vasja Štukelj – tabla


21.30 FLAMENCO
Anja Mejač – dance, Urška Jeraj – violin, Aljoša Vrščaj – guitar, Vasja Štukelj – cajon


23.00 ÊDNA
Tjaša Cigut – vocals, piano, Kristian Majcen – guitar, Luka Ščavničar – double bass,
Jasmina Dajčman – saxophone, Blaž Korez – percussion

 

PETKOVŠKOVO NABREŽJE

21.00 PRISMOJENI PROFESORJI BLUESA
Zlatko Đogič – drums, vocals, Miha Ribarič – bass, Julijan Erič –  guitar, vocals
Miha Erič – harmonica, vocals
* In cooperation with KUD Petkovškovo nabrežje.

STARI TRG

ARS NIGHTS IN THE OLD TOWN
19.00 LITERARY NOCTURNE
ASTRONOMIC POETRY
reader: Tone Kuntner


20.00 DIXIE ŠOK BAND
Iztok Pečar – clarinet, Aljoša Pavlič – trumpet, Matija Mlakar – trombone, Čarli Novak – tuba,
Tomo Jurak – banjo, vocals, Jani Šalamon – drums

GORNJI TRG – PRI TAVERNI

20.00 SORARMONICA
8 member harmonica ensamble
Grand prixa winners at eurochallenge in Estonia.
Vladimir Horvat, Simona Perme, Dinko Hrabrić, Polona Jeršin, Valentin Bogataj, Mira Vidic, Andrej Primc, Maja Nemanič


FREE ADMISSION FOR ALL EVENTS.

The organiser reserves the right to change any programme and / or venue.

 

© IMAGO SLOVENIAE 2020. Vse pravice pridržane
Izdelava spletne strani: Pozitiven Design, Oblikovanje: LUKS Studio